Firma STS regularnie przygotowuje dla każdego bonusy, a nie tylko dla starych graczy, w celu ich zainteresowania na dłużej.

Pomysł o wdrażaniu promocji jest stosowany we wszystkich dziedzinach, nie mógł pominąć także jednej z najstarszych i najpotężniejszych firm bettingowych, STS bonus na start wprowadził dla nowych użytkowników, ale dodatkowo opracował pakiet bonusowy dla aktywnych klientów platformy.

Firma zapewnia dla nowych i istniejących graczy liczne STS bonusy mundialowe na 200 lub 500 złotych. Rozszerzają one możliwości w zakładach, pozwalają na ich wykonanie bez użycia własnych środków lub przy minimalnym ich wkładzie. Żeby nie pytać czym jest STS bonus o co chodzi, warto zawsze się zapoznać z regulaminem promocji bonusowej.

Bonusy mundialowe zostały przygotowane dla typerów, którym obstawianie w czasie Mistrzostw piłki nożnej się staje bardziej emocjonujące i może powiększyć wygrane.

Wejdź na stronę internetową

Jakie STS bonusy są dostępne w 2021?

STS zakłady bukmacherskie oferuje graczom masę różnorodnych bonusów, zaprojektowanych tak, aby wzmocnić ich pozycję w zakładach sportowych i grach online.

Na czym polega wykorzystanie bonusu? Każdy STS bonus ma jasno określone warunki, których należy się trzymać, aby wykluczyć anulowanie opłat bonusowych.

W 2021 do wykorzystania są następujące benefity:

 • STS bonus powitalny dla nowych odbiorców;
 • bonusy na uczestnictwo w Betgames;
 • bonusy do obstawiania sportów wirtualnych;
 • kupony do cash-out;
 • promocja „Zaproś kumpla”;
 • możliwość stawiania zakładów bez ryzyka.

Każda promocja zakładu bukmacherskiego ma własny regulamin bonusów.

Oprócz bonusów 2021 jest STS promocja z tak zwanej oferty standardowej. Do zainstalowania aplikacji mobilnej, bukmacher zachęca bonusem za aplikację, z którego można skorzystać po jej zainstalowaniu na swoim urządzeniu.

Wejdź na stronę internetową

STS bonus powitalny 1260 PLN – promocja na start dla nowych użytkowników

STS bonus

Najlepszym sposobem na pozyskanie aktywnych klientów są promocje dla początkujących, na przykład bonus za rejestrację. Każdy nowy użytkownik, w trakcie rejestracji może wpisać STS kod promocyjny, który podczas pierwszej wpłaty na depozyt, podwoi pierwszą wpłaconą kwotę. Bonus na konto może sięgać nawet 1260 pln.

Aby uzyskać STS bonus na start:

 • otworzyć stronę STS rejestracja;
 • wpisać promokod;
 • uzupełnić dane osobowe i zarejestrować profil;
 • dokonać pierwszej wpłaty, która zostanie podwojona przez bukmachera.

Zakłady STS posiadają też pakiet promocji dla początkujących. Każdy, kto gra od dawna wie, czym jest bonus STS o co chodzi w nim.

Wejdź na stronę internetową

Otóż jak otrzymać darmowy bonus powitalny STS freebet 30 PLN?

Szczególnie doceniane przez klientów platformy, a także ogólnie typerów, są freebety, czyli zakłady bez inwestycji własnych środków. Choć STS bonus freebet jest darmowy, użytkownik po założeniu konta, musi dokonać pierwszej wpłaty nawet na minimalną możliwą kwotę.

STS posiada promocję freebetową, która polega na przekazaniu użytkownikom freebet o wysokości 30 złotych pod warunkiem wykorzystania kodu, podkreślając, że STS bonus bez depozytu nie istnieje bez wpłaconej kwoty na konto.

Zakładać bez ryzyka w STS – czyli darmowy bonus 30 zł

Jeśli osoba po dokonaniu rejestracji, wykorzysta kolejny kod promocyjny, dostanie szansę na bezpłatny zakład o wysokości 30 złotych, kolejny STS bonus powitalny, zwany też bezpiecznym zakładem. Jest to kupon od bukmachera, który ubezpiecza na wypadek przegranej. Kwota będzie zwrócona nawet w przypadku, jeśli zakład będzie nietrafiony.

Wejdź na stronę internetową

Warunki i bonus STS zasady otrzymania bonusu powitalnego do 1200 PLN bonus na start

Zakład proponując wysokie bonusy dla klientów, chciałby, żeby ci, co skorzystają z promocji, uwzględniali zasady i regulamin otrzymania bonusu. W przypadku promocji powitalnych podstawową zasadą jest, że STS bonus bez depozytu nie istnieje – nawet minimalna wpłata jest niezbędna do aktywacji konta.

Zakładać bez ryzyka w STS

Zasady otrzymania wpłaty od zakładów aż do 1200 złotych:

 • założenie konta z użyciem kodu promocyjnego;
 • gratis dotyczy wyłącznie nowe osoby na portalu;
 • dostępny przy pierwszej wpłacie na depozyt;
 • minimalna kwota to 1 zł.
Wejdź na stronę internetową

STS bonus: zaproś kumpla, a otrzymasz do 50 złotych

Za polecenie strony zakładów bukmacherskich zostaną wpłacone dodatkowe pieniądze do obstawiania. Nie tylko dla osoby zapraszającej, lecz także dla zapraszanej. STS bonusy wydawane w postaci specjalnych voucherów, przesyłane są na podany e-mail podczas rejestracji.

Wejdź na stronę internetową

Jak skorzystać z STS bonus powitalny „Zaproś kumpla”

Schemat zaproszenia kogoś ze znajomych do gry jest prosty: w zakładce „Moje konto” znajduje się podstrona „Zaproś kumpla”. W tym okienku należy wypełnić dane poczty elektronicznej osoby zapraszanej i wcisnąć „Generuj link”.

Zasady otrzymania bonusu “zaproś kumpla”

Po kliknięciu i podaniu e-maila osoby zapraszanej ekskluzywny link zostanie niezwłocznie wysłany. Ta promocja STS bonus bez depozytu też posiada nieskomplikowany regulamin:

 • osoba zaproszona powinna założyć konto;
 • wpłacić pierwszy depozyt;
 • obrócić bonusem.

Po spełnieniu tych wymagań każdy z uczestników promocji otrzyma voucher o pewnej wartości do dalszego wykorzystania w obstawianiu, kasynie itd.

Bonus poniedziałkowy STS 100 zł i jego zasady

Bonus poniedziałkowy STS 100 zł i jego zasady

Nikt nie zaprzeczy, że poniedziałki do najlepszych dni nie należą. Aby umilić ten czas swoim klientom, a także poprawić im humor, zakłady bukmacherskie STS wdrożyły specjalny bonus poniedziałkowy. Nagrodzone zostaną aż 1000 osób, które w ubiegłym tygodniu były szczególnie aktywne, czyli dużo obstawiały, typowały, korzystały z oferty kasyna online. A więc oni na pewno wiedzą jak wypłacić bonus STS. Do zdobycia nawet 100 złotych!

Warunki otrzymania bonusu poniedziałkowego STS i mobile bonus

Trzeba wiedzieć kilka rzeczy o STS promocja poniedziałkowa:

 • bonusy zdobywają 1000 uczestników;
 • kwoty nagród zależą od miejsca uczestnika w rankingu: od 100 do 20 złotych – im wyżej w rankingu jest użytkownik, tym większą kwotę on dostaje.
 • obowiązkiem gracza jest wykorzystanie promocyjnych pieniędzy na typowanie w ciągu 120 dni. Jak wykorzystać bonus? Oczywiście, obrócić nim, żeby móc później jak wypłacić bonus STS na konto.

Jak widać, STS dba o klientów, analizuje ich potrzeby, wprowadza naprawdę fajne bonusy dla starych graczy oraz najbardziej aktywnych i lojalnych klientów portalu.

Gdzie znaleźć więcej informacji o bonusach 2021?

Dla każdego gracza jest możliwe otrzymania STS bonus na start. Za nim dojdzie do wykorzystania bonusu, niezbędne jest zapoznanie się z treścią regulaminu. Na pewno znajdą się tam odpowiedzi na takie pytania jak wykorzystać bonus, czy można wypłacić bonus na konto bankowe wraz z informacją kiedy można wypłacić swój bonus.

Korzystając z promocji, zwanej “zaproś kumpla”, w regulaminie znajdzie punkt o tym, jak przelać bonus i ile trzeba razy obrócić bonusem. Na czacie live można również zadać pytania, na przykład gdzie wpisać bonus bądź. Odpowiedź się dostaje niemal w tej samej sekundzie, zadziwiające, prawda?

Korporacja posiada zdecydowanie najbogatszą ofertę bonusową na rynku polskim oraz. Są one liczne, więc czasem można nawet sobie odpuścić i poczekać na swoją złotą rybkę, która na pewno się przydarzy.

Nie warto się martwić o to jak wypłacić bonus STS, ponieważ dzięki obróceniu bonusem, można zgarnąć wygraną! Właśnie dlatego Polacy wybierają legendarny STS!Wejdź na stronę internetową

STS bonusy dla użytkowników: jak otrzymać bonus?
Może Ci się spodobać
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

5 + 20 =