Betting to popularna branża: na całym świecie miliony fanów obstawiają wydarzenia sportowe, polityczne i społeczne. Jak wiadomo, w typowaniu chodzi nie tylko o rozrywkę i emocje, lecz także o duże wygrane.

Dlatego każdy, kto zdecyduje się na otrzymanie STS login z fajnym pakietem promocyjnym, z szybką i nieskomplikowaną rejestracją bez weryfikacji u bukmachera, działającego przejrzyście – będzie zachwycony.

Firma corocznie przyjmuje ponad pół miliona zakładów i obsługuje prawie trzysta tysięcy graczy. Konto internetowe na portalu zakłada prawie każdy, kto jest, związany ze obstawianiem, a opinie o portalu tylko potwierdzają dobry wybór.

Do głównych zalet STS rejestracja zalicza się:

 • Szeroką, stale aktualizowaną ofertę, która obejmuje wiele ciekawych wydarzeń sportowych oraz Bet Games czy e-sport.
 • Wysokie kursy, dzięki którym można uzyskać duże wygrane.
 • Stałe promocje i bonusy dla aktywnych użytkowników.
 • Szybką wypłatę środków. Firma współpracuje z klientami na uczciwych i przejrzystych zasadach.
 • Dwujęzyczność portalu. Ułatwia to korzystanie z przycisku służącego do wyszukiwania formy sign up dzięki czemu łatwo zarejestrować darmowe konto u bukmachera. STS logowanie będzie się odbywać w języku angielskim.

Podstawową rzeczą, dzięki której użytkownicy decydują się spróbować swoich sił na stronie STS, jest nieskomplikowany system rejestracji i pakiet promocyjny.

Najlepszym połączeniem STS rejestracja i promocji jest bonus powitalny. Poza tym osoby początkujące czeka jeszcze kilka atrakcyjnych promocji.

Do najważniejszych się zalicza:

 • wpłatę po rejestracji na konto użytkownika w wymiarze sto % od wpłaconej kwoty na depozyt. Warunkiem jest uprzednie podanie kodu promocyjnego przy zakładaniu darmowego konta bukmacherskiego;
 • freebet 25 złotych.
 • cashback 34 pln do wykonywania bezpiecznych zakładów.

Istnieją także promocje dla stałych klientów, loterie bonusowe, vouchery. Wystarczy tylko dokonać weryfikacji i rejestracja STS w serwisie jest zakończona.

Wejdź na stronę internetową

Jak założyć konto online w STS w trzech krokach: jak uzyskać STS login i hasło

Jak założyć konto online w STS w trzech krokach: jak uzyskać STS login i hasło

Istnieją dwa rodzaje kont na serwisie STS:

 • tymczasowe – nie wymaga dodatkowej weryfikacji, obstawianie wiąże się z ograniczeniami, konto tymczasowe jest aktywne przez kilka dni, brak możliwości wypłaty bez potwierdzenia danych osobowych;
 • stałe – ciekawe promocje, szybkie wpłaty na depozyt i wypłaty na konto, zakłady bez ograniczeń, korzystanie ze strefy VIP i wiele innych możliwości, które są niedostępne przy założeniu konta tymczasowego. To wszystko dzięki posiadaniu STS login stałego, czyli Twojej nazwy account.

Aby założyć konto na portalu bettingowym i otrzymać STS bonus promocyjny w wysokości sto % od pierwszej wpłaty, należy:

 • kliknąć lub wpisać STS kod promocyjny;
 • uzupełnić dane osobowe;
 • wpłacić pierwszy depozyt – jest to niezbędny krok weryfikujący podczas rejestracji konta.
Wejdź na stronę internetową

STS konto u bukmachera – krok 1: dane konta

Pierwszym krokiem do otrzymania STS konto jest podanie: numeru telefonu, adresu e-mail oraz, wpisanie kodu promocyjnego, który zaowocuje kilkoma bonusami i promocjami po otrzymaniu STS login. Założenie konta bez weryfikacji danych jest niemożliwe.

Wejdź na stronę internetową

Konto bukmacherskie online – krok 2: dane osobowe

W kolejnej części rejestracji użytkownik powinien podać swoje dane osobowe. STS jest jednym z niewielu całkiem fajnych bukmacherów w kraju. Wymagane są one do korzystania z serwisu każdej ze stron oraz możliwości wypłacenia środków pieniężnych na własne konto.

Aby otrzymać STS login, należy podać imię, nazwisko i numer oraz potwierdzić dane kodem z SMS-a. Zakłady nie pobierają opłat za usługę SMS.

Wejdź na stronę internetową

STS rejestracja online – krok 3: wysyłka wniosku online

STS rejestracja online – krok 3: wysyłka wniosku online

Ostatnim krokiem do dokończenia procesu rejestracji jest wysłanie powyższych danych we wniosku online. Wystarczy kliknąć „Zarejestruj”, wyrażając zgodę z regulaminem oraz na przetwarzanie danych osobowych. Czas potwierdzenia przez portal weryfikacji i rejestracji zajmuje mniej niż minutę.

Wejdź na stronę internetową

STS konto gracza z kodem promocyjnym

Trzeba pamiętać, by sprawdzić, czy został wpisany kod promocyjny.

STS login to przepustka do otrzymania mnóstwa kodów promocyjnych i bonusu powitalnego, czyli podwojenia pierwszej wpłaconej kwoty. Do zdobycia nawet 1200 złotych.

Rejestracja u bukmachera daje drugi bonus. Czasami zakłady bukmacherskie decydują o przeprowadzeniu podwójnych akcji promocyjnych. W trakcie zakładania konta w zakładce STS logowanie można znaleźć dodatkowy kod bonusowy do wykorzystania na stronie Jeżeli gracz się zdecyduje na skorzystanie z takiego promokodu, to wówczas można nawet kilkakrotnie zwiększyć saldo bonusowe.

Wejdź na stronę internetową

STS logowanie: rejestracja konta w punkcie stacjonarnym

Ponieważ STS jest bardzo popularnym bukmacherem w Polsce, rejestrację można odbyć w dowolnym punkcie stacjonarnym w kraju. By dokonać takiej rejestracji, należy zabrać ze sobą dowód tożsamości oraz numer konta w banku. Plusem takiej rejestracji konta u STS zakłady bukmacherskie jest opieka pracownika punktu w trakcie uzupełnienia formularzu oraz karta członkowska, na którą się zbiera punkty.

Wejdź na stronę internetową

FAQ: pytania o STS rejestracja

FAQ: pytania o STS rejestracja

Założenia konta online w zakładzie internetowym, czyli STS rejestracja jest prosta i nieskomplikowana, timing logowania jest minimalny. Zdarzają się jednak różne sytuacje, dlatego zalecane jest zapoznanie się z listą najczęściej zadawanych pytań na stronie internetowej.

W tym, czy konto na stronie STS jest darmowe. Założenie konta u bukmachera jest darmowe! Jeżeli “portal bettingowy” wymaga pieniędzy za rejestracje, gracz powinien natychmiast zrezygnować z rejestracji.

Użytkowników zakładów bukmacherskich STS zaciekawić może.

Wejdź na stronę internetową

Jak się zarejestrować w eWinner: zdobycie konto ora opinie o koncie internetowym

Rejestracja i weryfikacja w zakładach eWinner wygląda podobnie do STS rejestracja: kod promocyjny, dane osobowe, szybka weryfikacja, pierwsza wpłata – można działać!

Wejdź na stronę internetową

Komentarze i opinie o koncie użytkownika, zakładach, promocjach

W sieci można zauważyć, że większość publikowanych opinii jest o jednym z najstarszych polskich bukmacherów, są pozytywne. Użytkownicy podkreślają konkurencyjne współczynniki, jasny układ na stronie, możliwość rejestracji bez weryfikacji oraz szybkie wypłaty.

Jedna z najprostszych rejestracji: minimum informacji oraz szybka weryfikacja ze strony platformy. Wpisać przy rejestracji dane, potwierdzić przez wiadomość i można działać.

VIP Bonus 1279 zł bez ryzyka

Na koniec warto powiedzieć o promocji dla użytkowników, którzy posiadają konto ze statusem VIP. Promocyjny pakiet VIPowski za rejestrację wraz z kodem i wpłaceniem pierwszego depozytu za rejestrację to podwojenie wpłaty aż do 1200 złotych, voucher na stawkę zabezpieczoną od przegranej o kwocie 34 złote oraz freebet o wysokości 25 złotych.

Jest to bukmacher godny polecenia wśród polskich użytkowników. Warto podkreślić, że typerzy odznaczają STS logowanie jako bezpieczne, ponadto najlepszy bukmacher online nie żąda dodatkowych danych na początkowych etapach rejestracji.

W ogólnych rozrachunkach STS zakłady bukmacherskie to najlepszy bukmacher, w kraju nad Wislą. Posiada on bogatą ofertę zakładów i rzeszę wiernych graczy oraz kolejny plus w postaci poprawnego działania nie tylko strony internetowej, a i STS aplikacja mobilnych.

STS jest troskliwym bukmacherem, który zachęca setkami promocji zarówno stałych klientów, jak i nowicjuszy, dając im wiele bonusów na dobry start!Wejdź na stronę internetową

STS login konto i rejestracja w serwisie
Może Ci się spodobać
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

cztery × 4 =