Betting to popularna branża: na całym świecie miliony fanów obstawiają wydarzenia sportowe, polityczne i społeczne. Jak wiadomo, w typowaniu chodzi nie tylko o rozrywkę i emocje, lecz także o duże wygrane.

Dlatego każdy, kto zdecyduje się na otrzymanie STS login z fajnym pakietem promocyjnym, z szybką i nieskomplikowaną rejestracją bez weryfikacji u bukmachera, działającego przejrzyście – będzie zachwycony.

Firma corocznie przyjmuje ponad pół miliona zakładów i obsługuje prawie trzysta tysięcy graczy. Konto internetowe na portalu zakłada prawie każdy, kto jest, związany ze obstawianiem, a opinie o portalu tylko potwierdzają dobry wybór.

Do głównych zalet STS rejestracja zalicza się:

 • Szeroką, stale aktualizowaną ofertę, która obejmuje wiele ciekawych wydarzeń sportowych oraz Bet Games czy e-sport.
 • Wysokie kursy, dzięki którym można uzyskać duże wygrane.
 • Stałe promocje i bonusy dla aktywnych użytkowników.
 • Szybką wypłatę środków. Firma współpracuje z klientami na uczciwych i przejrzystych zasadach.
 • Dwujęzyczność portalu. Ułatwia to korzystanie z przycisku służącego do wyszukiwania formy sign up dzięki czemu łatwo zarejestrować darmowe konto u bukmachera. STS logowanie będzie się odbywać w języku angielskim.

Podstawową rzeczą, dzięki której użytkownicy decydują się spróbować swoich sił na stronie STS, jest nieskomplikowany system rejestracji i pakiet promocyjny.

Najlepszym połączeniem STS rejestracja i promocji jest bonus powitalny. Poza tym osoby początkujące czeka jeszcze kilka atrakcyjnych promocji.

Do najważniejszych się zalicza:

 • wpłatę po rejestracji na konto użytkownika w wymiarze sto % od wpłaconej kwoty na depozyt. Warunkiem jest uprzednie podanie kodu promocyjnego przy zakładaniu darmowego konta bukmacherskiego;
 • freebet 25 złotych.
 • cashback 34 pln do wykonywania bezpiecznych zakładów.

Istnieją także promocje dla stałych klientów, loterie bonusowe, vouchery. Wystarczy tylko dokonać weryfikacji i rejestracja w serwisie jest zakończona.

Wejdź na stronę internetową

Jak założyć konto online w STS w trzech krokach: jak uzyskać STS login i hasło

Istnieją dwa rodzaje kont na serwisie STS:

 • tymczasowe – nie wymaga dodatkowej weryfikacji, obstawianie wiąże się z ograniczeniami, konto tymczasowe jest aktywne przez kilka dni, brak możliwości wypłaty bez potwierdzenia danych osobowych;
 • stałe – ciekawe promocje, szybkie wpłaty na depozyt i wypłaty na konto, zakłady bez ograniczeń, korzystanie ze strefy VIP i wiele innych możliwości, które są niedostępne przy założeniu konta tymczasowego. To wszystko dzięki posiadaniu STS login stałego, czyli Twojej nazwy account.

Aby założyć konto na portalu bettingowym i otrzymać bonus promocyjny w wysokości sto % od pierwszej wpłaty, należy:

 • kliknąć lub wpisać kod promocyjny;
 • uzupełnić dane osobowe;
 • wpłacić pierwszy depozyt – jest to niezbędny krok weryfikujący podczas rejestracji konta.

Konto u bukmachera – krok 1: dane konta

Pierwszym krokiem do otrzymania STS konto jest podanie: numeru telefonu, adresu e-mail oraz, wpisanie kodu promocyjnego, który zaowocuje kilkoma bonusami i promocjami po otrzymaniu STS login. Założenie konta bez weryfikacji danych jest niemożliwe.

Konto bukmacherskie online – krok 2: dane osobowe

W kolejnej części rejestracji użytkownik powinien podać swoje dane osobowe. STS jest jednym z niewielu całkiem fajnych bukmacherów w kraju. Wymagane są one do korzystania z serwisu każdej ze stron oraz możliwości wypłacenia środków pieniężnych na własne konto.

Aby otrzymać STS login, należy podać imię, nazwisko i numer oraz potwierdzić dane kodem z SMS-a. Zakłady nie pobierają opłat za usługę SMS.

Rejestracja online w STS – krok 3: wysyłka wniosku online

Ostatnim krokiem do dokończenia procesu rejestracji jest wysłanie powyższych danych we wniosku online. Wystarczy kliknąć „Zarejestruj”, wyrażając zgodę z regulaminem oraz na przetwarzanie danych osobowych. Czas potwierdzenia przez portal weryfikacji i rejestracji zajmuje mniej niż minutę.

STS konto gracza z kodem promocyjnym

Trzeba pamiętać, by sprawdzić, czy został wpisany kod promocyjny.

STS login to przepustka do otrzymania mnóstwa kodów promocyjnych i bonusu powitalnego, czyli podwojenia pierwszej wpłaconej kwoty. Do zdobycia nawet 1200 złotych.

Rejestracja u bukmachera daje drugi bonus. Czasami zakłady bukmacherskie decydują o przeprowadzeniu podwójnych akcji promocyjnych. W trakcie zakładania konta w zakładce STS logowanie można znaleźć dodatkowy kod bonusowy do wykorzystania na stronie Jeżeli gracz się zdecyduje na skorzystanie z takiego promokodu, to wówczas można nawet kilkakrotnie zwiększyć saldo bonusowe.

STS logowanie: rejestracja konta w punkcie stacjonarnym

Ponieważ STS jest bardzo popularnym bukmacherem w Polsce, rejestrację można odbyć w dowolnym punkcie stacjonarnym w kraju. By dokonać takiej rejestracji, należy zabrać ze sobą dowód tożsamości oraz numer konta w banku. Plusem takiej rejestracji konta u bukmachera jest opieka pracownika punktu w trakcie uzupełnienia formularzu oraz karta członkowska, na którą się zbiera punkty.

Wejdź na stronę internetową

FAQ: pytania o rejestrację oraz o konto internetowe

Założenia konta online w zakładzie internetowym, czyli STS rejestracja jest prosta i nieskomplikowana, timing logowania jest minimalny. Zdarzają się jednak różne sytuacje, dlatego zalecane jest zapoznanie się z listą najczęściej zadawanych pytań na stronie internetowej.

W tym, czy konto na stronie STS jest darmowe. Założenie konta u bukmachera jest darmowe! Jeżeli “portal bettingowy” wymaga pieniędzy za rejestracje, gracz powinien natychmiast zrezygnować z rejestracji.

Użytkowników zakładów bukmacherskich STS zaciekawić może.

Jak się zarejestrować w eWinner: zdobycie konto ora opinie o koncie internetowym

Rejestracja i weryfikacja w zakładach eWinner wygląda podobnie do STS rejestracja: kod promocyjny, dane osobowe, szybka weryfikacja, pierwsza wpłata – można działać!

Komentarze i opinie o koncie użytkownika, zakładach, promocjach

W sieci można zauważyć, że większość publikowanych opinii jest o jednym z najstarszych polskich bukmacherów, są pozytywne. Użytkownicy podkreślają konkurencyjne współczynniki, jasny układ na stronie, możliwość rejestracji bez weryfikacji oraz szybkie wypłaty.

Jedna z najprostszych rejestracji: minimum informacji oraz szybka weryfikacja ze strony platformy. Wpisać przy rejestracji dane, potwierdzić przez wiadomość i można działać.

VIP Bonus 1279 zł bez ryzyka

Na koniec warto powiedzieć o promocji dla użytkowników, którzy posiadają konto ze statusem VIP. Promocyjny pakiet VIPowski za rejestrację wraz z kodem i wpłaceniem pierwszego depozytu za rejestrację to podwojenie wpłaty aż do 1200 złotych, voucher na stawkę zabezpieczoną od przegranej o kwocie 34 złote oraz freebet o wysokości 25 złotych.

Jest to bukmacher godny polecenia wśród polskich użytkowników. Warto podkreślić, że typerzy odznaczają STS logowanie jako bezpieczne, ponadto bukmacher nie żąda dodatkowych danych na początkowych etapach rejestracji.

W ogólnych rozrachunkach STS zakłady bukmacherskie to najlepszy bukmacher, w kraju nad Wislą. Posiada on bogatą ofertę zakładów i rzeszę wiernych graczy oraz kolejny plus w postaci poprawnego działania nie tylko strony internetowej, a i aplikacji mobilnych.

STS jest troskliwym bukmacherem, który zachęca setkami promocji zarówno stałych klientów, jak i nowicjuszy, dając im wiele bonusów na dobry start!Wejdź na stronę internetową

STS konto: rejestracja w serwisie, czy bet login
Może Ci się spodobać
Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

siedemnaście − 14 =