Podobnie jak prawie wszystkie sposoby spędzania wolnego czasu, gry i zakłady, a za tym i stacjonarne bukmacherskie pojawiły się ze zwykłych ludzkich słabości.

Pragnienie silnych emocji, nieustannych sporów, wielkich wygranych w krótkim czasie, czyli do hazardu ogólnie były pierwszym impulsem do pojawienia się loterii i zakładów pomiędzy ludźmi. Warto zaznaczyć, że hazard i zakłady służyły dla wielu nie tyle sposobem na szybkie wzbogacenie się, ile przede wszystkim narzędziem do wykazania własnej wyższości nad innymi.

Teraz, gdy większość zakładów odbywa w sieci, na takich stronach jak 1xBet, praktycznie bez ingerencji osób pośrednich, chęć wywyższenia się nad innymi nie jest już tak podstawową, a i tak dość często zauważyć można przekomarzanie się pomiędzy graczami, na przykład czyj przy logowaniu się do 1xBet bonus powitalny był wyższy, czy typowana drużyna wygrała itd.

Jedną z przodujących firm na rynku zakładów online jest obecnie rosyjska spółka 1xBet. Cóż, trzeba przyznać, że Rosjan zawsze ciągnęło do ekstremalnych emocji i do udowadniania sobie i innym własnej wyższości i słuszności prawie w każdej dziedzinie życia, dlatego nie ma nic zaskakującego w tym, że w popularnych obecnie internetowych platformach do zakładów online również wiodą prym. A system 1xBet bonus powitalny jest najlepszy na rynku.

W ciągu ostatnich lat 1xBet znacznie poszerzył geografię swoich docelowych odbiorców i oprócz krajów z Europy Wschodniej weszło na rynki bukmacherskie Holandii, Portugalii, Belgii, Włoch i Polski oraz wielu innych, zdobył odpowiednie licencje i teraz działa całkowicie legalnie. Według stanu na rok 2021 liczba zarejestrowanych graczy stanowi ponad pół miliona. Znaczy to jedno: 1xBet to jeden z dziesięciu największych bukmacherów w Europie, w tym w Polsce.

Firma ma jedną podstawową zasadę: każdy, kto dołącza do międzynarodowego grona typerów, przy zakładaniu konta i wpłaci dowolną kwotę na depozyt otrzymuje specjalny 1xBet bonus powitalny.

1xBet wymyśla różne ruchy, aby zatrzymać starych i przyciągnąć nowych uczestników zarówno w Polsce, jak i na całym świecie. Trzeba przyznać, że jeśli chodzi o liczbę ofert promocyjnych na stronie i w aplikacjach mobilnych, 1xBet Polska bez wątpienia jest pierwszy w rankingu. Korzystając z linku w tym artykule, można zdobyć maksymalny z możliwych bonusów: do 450 złotych dodatkowo przy wpłaceniu depozytu na swoje konto.

Wejdź na stronę internetową

1xBet bonus: rodzaje proponowanych promocji

Zakład bukmacherski 1xBet wdrożył kilka rodzajów bonusów:

 • Dla nowozarejestrowanych użytkowników.
 • Promocje dla wyjadaczy, czyli dla osób, które codziennie robią znaczną ilość typowań.
 • Gratisy w poszczególne dni tygodnia.
 • Bonusy dla typerów ze statusem VIP.
 • Oferty bonusowe za serie typowań.
 • Promocje niezwiązane ze stawkami sportowymi, lecz z kasynem online itd.

Poza tym warto zaznaczyć, że w 1xBet bonus bez depozytu nie istniejie, lecz portal opracował system, gdzie absolutnie każdy, kto korzysta z online oferty strony i wpłaca depozyt może zwiększyć ilość środków na koncie – nie ma w tym przypadku możliwości wypłacenia kwoty na własne konto, lecz 1xBet, udzielając bonusu, umożliwia zawodowym i rekreacyjnym typerom zwiększenie szans na zdobycie fortuny.

Wejdź na stronę internetową

1xBet bonus powitalny: dodatkowo aż do 590 złotych

1xBet bonus powitalny: dodatkowo aż do 590 złotych

Oferta bonusowa dla początkujących. Warunki programu bonusowego stają się ważne dla nowych użytkowników po 1xBet rejestracja i wypełnieniu danych osobowych w zakładce konta gracza – adresu, numeru telefonu, poczty elektronicznej. Jest to konieczne, aby firma upewniła się, że dołączyła mianowicie nowa osoba, a nie obecny klient chce zyskać dodatkowy bonus.

Nie zaleca się korzystanie z ponownej rejestracji w celu zdobycia 1xBet bonus – takie ruchu prowadzą do bezwarunkowego zablokowania konta wraz z kwotą znajdującego się tam depozytu. W 1xBet przewidziano zablokowanie konta z konfiskatą gotówki. Kliknięcie linku poniżej umożliwia zdobycie kodu promocyjnego i płatności aż do 590 złotych na pierwszy depozyt. W przypadku nieskorzystania z kodów kwota promocji stanowić będzie do 450 złotych.

Wejdź na stronę internetową

Specjalne promocje: 1xBet bonus bez depozytu dla aktywnych graczy

Zakład bukmacherski oferuje specjalistyczne promocje dla wybranej grupy klientów. Program promocyjny polega na tym, że szczególnie aktywnym uczestnikom oferowane są nie zakłady o typowe sporty, lecz umożliwiony jest udział w grze przeciw bukmacherowi. Stawki są naprawdę wysokie.

Warunki udziału:

 • kwota promocyjna jest równa kwocie wpłaty, ale nie więcej niż 450 pln;
 • propozycja od zakładu jest ważna w trakcie 24 godzin;
 • 1xBet bonus zostanie wpłacony automatycznie po dokonaniu wpłaty przez typera.

Wielu graczy na świecie, w tym w Polsce, ma spore dodatkowe szanse na zdobycie dodatkowych punktów i zdobycie wielkiej fortuny.

Gra na dodatkowe nagrody może się toczyć prosto w przeglądarce lub poprzez 1xBet aplikacja mobilną dla Android lub iOS.

Wejdź na stronę internetową

Szczęśliwy piątek: 1xBet bonus powitalny i jeszcze więcej

Szczęśliwy piątek: 1xBet bonus powitalny i jeszcze więcej

Piątki na stronie 1xBet to dzień do zdobycia kolejnych gratisów. Termin ważności oferty zakładu bukmacherskiego: co piątek, od północy do godziny 23:59. Kwota promocyjna od portalu jest równa kwocie wpłaty, w wysokości aż do 450 złotych. Po tym, jak typer wpłaca zaliczkę, kwota gratisów niezwłocznie zostanie naliczona i wyświetlona na koncie klienta.

Wejdź na stronę internetową

Środa: 1xBet bonus mnożony razy dwa

Oferta obejmuje jedynie osoby, które skorzystają z piątkowej promocji 1xBet.

Podstawowe warunki udziału w ofercie:

 • Okres ważności od piątku do środy.
 • Skorzystanie z piątkowej propozycji.
 • Typowanie z piątkowego bonusu w poniedziałek i wtorek live’ów, zakładów na żywo dowolnych sportów i wydarzeń ze współczynnikiem nie mniej niż 1.40

Każda wpłata środowa to naliczenie od 1xBet bonus bez depozytu na koncie klienta aż do 100% od kwoty wpłaconej. Maksymalna ilość darmowych pieniędzy może osiągnąć aż do 450 złotych. Warto spróbować połączyć obie promocje: piątkową i środową. Zaznaczając, środowa promocja jest przeznaczona przede wszystkim dla zaawansowanych typerów, gotowych na ostrą grę i wysokie stawki.

Wejdź na stronę internetową

Cash back VIP: specjalny bonus dla uprzywilejowanych

Dzięki programowi lojalnościowemy VIP cash back, zakłady bukmacherskie 1xBet prowadzą wypłaty klientom o szczególnym statusie części przegranych środków, w każdej walucie: euro, złote, franki. 1xBet bonus bez depozytu nie istnieje, ponieważ nawet klienci VIP powinni zrobić wpłatę środków pieniężnych. Bonus polega na tym, że po każdym zakładzie niezależnie od przegranej lub wygranej, niezależnie czy była to stawka sportowa, freebet itd.portal wypłaca VIP-om środki do kolejnej gry.

Wejdź na stronę internetową

Szczęściarz: codzienna loteria bonusowa dla wszystkich

Środa: 1xBet bonus mnożony razy dwa

Choć 1xBet bonus bez depozytu nie jest dostępny na portalu, a aby typować trzeba wpłacić przynajmniej złoty, zakłady bettingowe każdego dnia organizują loterię, w której można wygrać 500 bonusów. O dniu, kiedy portal postanawia kolejny raz wprowadzić nietypowy jackpot, gracze mogą się dowiedzieć się dowiedzieć na stronie głównej. Po kliknięciu „Weź udział” przydzielany jest bilet z numerem. Po losowaniu numery, które zwyciężyły, są opublikowane także na stronie głównej.

Wejdź na stronę internetową

Bonusy kasynowe: 1xBet bonus powitalny

Bukmacher 1xBet oferuje do wyboru dwa rodzaje bonusów: bonus do zakładów, a także bonusy do kasyna – wybrać można tylko jeden. Decydując się na bonus do kasyna, można liczyć przede wszystkim na pomnożenie wpłaconej kwoty w ramach promocji powitalnej, lecz także otrzymane bonusu mogą być wykorzystane w automatach, pokerze.

Wejdź na stronę internetową

Inne promocje od 1xBet bonus powitalny to nie wszystko

Oprócz bonusu naliczanego nowym graczom przy wpłaceniu pierwszego depozytu na konto, promocji “Czarny Piątek”, opracowano jeszcze niemalże dziesiątka dostępnych dla każdego bonusów, promocji, loterii, gratisów, takich jak:

 • Fantasy football;
 • Akumulator dnia;
 • Bitwa kuponów Sport;
 • 1xBet bonus za serię przegranych zakładów;
 • Darmowy totalizator bet;
 • Wyścig 1xRace.

Otrzymując nieodpłatnie dodatkowe punkty, pieniądze, wpłaty na konto można znacznie zwiększyć szanse na wygraną. System promocyjny strony jest bardzo trafny i przydatny dla wszystkich użytkowników zakładów.

Bonusy naliczane są od 1xBet bez depozytu lub z nim na koncie. Bonusy nie mogą być naliczone od 1xBet bez depozytu na koncie, lecz posiadanie tam minimalnej sumy już uprawnia do korzystania z promocji.Wejdź na stronę internetową

1xBet bonus w Polsce: jakie gratisy można zdobyć
Może Ci się spodobać
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

osiemnaście + siedemnaście =