Firma bukmacherska 1xBet cieszy się szerokim zainteresowaniem wśród fanów zakładów sportowych oraz gier hazardowych z różnych krajów świata, w tym również z Polski.

Międzynarodowy portal bettingowy, szybko zyskał renomę na świecie i z niewielkiej rosyjskiej firmy stał się potężnym graczem na rynku. Nieustanny rozwój gwarantuje napływ nowych klientów każdego dnia. Dziś liczba osób, korzystających z usług bukmacher sięga pół miliona. Szeroki zakres sportów, turniejów, meczy, konkurencyjne współczynniki stawek i szybkie wypłaty na konto – oto główne zalety 1xBet bukmacher.

W ciągu 20 lat od powstania międzynarodowa firma 1xBet przyciągnęła rekordową liczbę graczy. Ogromny wpływ na to miały, szeroki wybór dziedzin do typowania, przyjazne promocje nie tylko dla początkujących, ale i zaawansowanych, a przede wszystkim dostęp do 1xBet aplikacja mobilnej i strony internetowej. Niewątpliwym plusem, docenianym przez społeczność 1xBet jest intuicyjny system rejestracji, który wyróżnia rosyjskiego operatora na tle konkurencji.

Wejdź na stronę internetową

1xBet rejestracja: kilka dostępnych opcji

Każdy, kto decyduje się na spróbowanie swoich sił w typowaniu lub w hazardzie, musi dokonać rejestracji na stronie wybranego zakładu bukmacherskiego. Jest to potrzebne przede wszystkim dla samego gracza, ponieważ możliwe wygrane są wypłacane jedynie zarejestrowanym graczom – niezbędny warunek do uniknięcia oszustwa.

Poza tym 1xBet rejestracja to dostęp do korzystniejszych warunków obstawiania, a także dodatkowych opcji dla każdego zarejestrowanego użytkownika: jak dla osoby początkujące, tak i dla experta.

Ogólne rodzaje rejestracji:

 • szybka rejestracja 1xBet – użytkownik powinien wypełnić krótki formularz, aby utworzyć konto. Dobre rozwiązanie dla tych, kto chciałby zobaczyć wnętrz strony; Ważną uwagą jest to, że szybka rejestracja jest jedynie możliwością poglądu strony, spróbowania swoich sił i zaznajomienia się z tym, jak wygląda typowania od środka. 1xBet rejestracja – minimum czasu, spróbuj!
 • pełna rejestracja — użytkownik powinien wypełnić wszystkie pola formularza rejestracyjnego. Niezbędne jest to, by uzyskać możliwość typowania, gier hazardowych w kasynie, loterii, wpłacania środków do depozytu, otrzymywania bonusów powitalnych od bukmachera, uczestnictwa w promocjach oraz wypłacania wygranych w dowolny sposób

Ogólnie rzecz biorąc, otrzymanie 1xBet login, to możliwość:

 • typowania, robienia zakładów o najlepszych współczynnikach;
 • śledzenia statystyk sportowych;
 • oglądania transmisji online, nawet najbardziej ekscytujących meczy;
 • zarządzania depozytem, wpłatami i szybkimi wypłątami wygranych;
 • otrzymywanie atrakcyjnych 1xBet bonus.

1xBet poza oficjalną stroną i jej wersją mobilną, zakład oferuje również aplikacje mobilne. Niezależnie od tego, który sposób zostanie użyty, istnieją 4 szybkie i nieskomplikowane sposoby rejestracji dla nowych użytkowników:

 • jednym kliknięciem;
 • przy użyciu numeru telefonu;
 • za pośrednictwem skrzynki e-mail;
 • za pośrednictwem portali społecznościowych i komunikatorów.

Gracz w każdym przypadku może podać 1xBet kod promocyjny w trakcie rejestracji, aby już na początku drogi z bukmacherom otrzymać dodatkowe bonusy.

Wszystkie dane osobowe gracza są zapisane na koncie użytkownika i nie są udostępnianie bez jego na to zgody.

Wejdź na stronę internetową

1xBet rejestracja jednym kliknięciem myszy

1xBet rejestracja jednym kliknięciem myszy

Najbardziej szybką i wygodną opcją jest utworzenie konta za pomocą 1 kliknięcia, przy którym niezbędne jest tylko wpisanie kodu promocyjnego, miejsca zamieszkania i wybrania dogodnej waluty z rozwijanej listy. Klikając przycisk „Zarejestruj się”, użytkownik natychmiast staje się uczestnikiem portalu z możliwością typowania i obstawiania.

Przypisywane są unikalny 1xBet login oraz hasło składające się z losowego zestawu znaków. Po autoryzacji w menu konta osobistego gracz może edytować swój profil: podać dane paszportu, powiązać numer telefonu, zmienić hasło itp. Dokładniejsze uzupełnienie danych jest niezbędne do wpłacania, a co najważniejsze wypłacania pieniędzy.

Wejdź na stronę internetową

Numer telefonu komórkowego: szybka 1xBet rejestracja

Opcja rejestracji konta osobistego za pośrednictwem telefonu komórkowego jest tak samo niezawodna i szybka, jak sposób opisany powyżej: dane do logowania się wysyłane SMS’em, co eliminuje możliwość utraty loginu lub hasła.

W formie rejestracyjnej, po zakładce „Rejestracja jednym kliknięciem” znajduje się zakładka umożliwiająca rejestrację przez numer telefonu. Wystarczy wpisać numer telefonu komórkowego, wybrać walutę. Jeśli istnieje kod promocyjny uprawniający do dodatkowych bonusów, trzeba go wprowadzić w odpowiednim polu. Dalej trzeba kliknąć „Wyślij”, a następnie na podany numer zostaną przesłane login i hasło do logowania się.

Wejdź na stronę internetową

1xBet login oraz pozostałe dane rejestracyjne przez e-mail

W przypadku, gdy nie gracz nie dąży do jak najszybszego dokonania zakładu tak, najlepszym rozwiązaniem jest skorzystanie z tradycyjnego sposobu, który pozwoli uniknąć konieczności podawania danych osobowych podczas wypłaty środków.

Podając niezbędne dane w formularzu, w ciągu kilku minut na podany e-mail zostanie wysłany link. W ciągu 3 dni trzeba tylko otworzyć e-mail, na który został wysłany link weryfikacji adresu e-mail oraz pozostałych danych.

Wejdź na stronę internetową

1xBet rejestracja za pośrednictwem portali społecznościowych i komunikatorów

1xBet rejestracja za pośrednictwem portali społecznościowych i komunikatorów

Czwartą opcją otwarcia konta w firmie bukmacherskiej 1xBet jest skorzystanie z konta w popularnych sieciach społecznościowych i mobilnych komunikatorach.

W tym przypadku dane konta zostaną automatycznie i bez problemu powiązane z informacjami, które użytkownik podał w swoich profilach. W celu rejestracji można użyć konta na takich portalach społecznościowych jak Facebook.

Wybierając taki sposób otrzymania 1xBet login, klient udostępnia bukmacherowi swoje dane osobowe z wybranego profilu, które zostaną użyte jako dane rejestracyjne w koncie na portalu bettingowego. Po uzyskaniu dostępu do konta osobistego na stronie internetowej 1xBet można edytować swoje konto, podając dodatkowe informacje lub zmieniając hasło dostępu.

Wejdź na stronę internetową

1xBet rejestracja: bonus aż do 130 euro

Firma bukmacherska dba o swoich klientów, a także o to, by każdy, kto dopiero dołączył do międzynarodowego grona typerów mógł maksymalnie szybko spróbować swoich sił.

Dlatego został opracowany system promocji powitalnych, który polega na tym, że bukmacher, po otrzymaniu przez gracza 1xBet login i wpłaceniu pierwszego depozytu, dodatkowo wpłaca na konto 100% od wpłaconej sumy. Kwota może sięgać aż 450 złotych. Niezbędny jest kod promocyjny, który umożliwi otrzymanie powyższego bonusu aż do 590 złotych.

1xBet login: niezbędne dane do otrzymania

1xBet rejestracja

Aby uzyskać dane do konta użytkownika, otwierające wszystkie drzwi do typowania, wpłacania depozytu i wypłacić wygrane, losowania w loterii, gier hazardowych w kasynie, live, w koncie użytkownika trzeba podać:

 • miejsce zamieszkania ze wskazaniem kraju, regionu i miejscowości (miasta);
 • preferowana waluta portfela gier;
 • poczta e-mail;
 • numer telefonu komórkowego;
 • imię i nazwisko;
 • hasło (dwukrotnie).

Po wypełnieniu pól kliknąć przycisk „Zarejestruj się” i zacząć wygrywać duże pieniądze!

1xBet zapomniałeś hasła: co dalej?

Odzyskiwanie hasła to prosta procedura. Przed trzeba się upewnić, że wprowadzane są poprawne dane podczas autoryzacji: identyfikator (login lub adresu e-mail).

W okienku autoryzacji klikniknięcie przycisku „Nie pamiętasz hasła?”. Po tym, jak na ekranie pojawi się lista, należy wybrać odpowiednią opcję przywrócenia hasła. Nowe dane zostaną wysłane użytkownikowy w wybrany przez niego sposób.Wejdź na stronę internetową

1xbet rejestracja w Polsce: dostępne sposoby
Może Ci się spodobać
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

siedem + 16 =