Zakłady bukmacherskie STS są do jednym z największych grup bukmacherskich w Polsce, a w ostatnich latach zaczęły działać także za granicą.

Oprócz kod bonusowy STS, zakład jako jeden z niewielu w kraju od dekady, a także uprawnienia hazardowe na Malcie. Lojalność wielu klientów pozyskuje poprzez kody promocyjne przy rejestracji oraz kod promocyjny STS VIP.

Przejrzystość biznesu jest kluczowa, ponieważ coraz większa liczba osób wybiera te, podają jasne warunki. Licencjonowana działalność to głównie możliwość szybkiej wypłaty środków. Udany kod bonusowy STS to podstawa dobrego startu z zakładami.

Kolejnym etapem w budowaniu stosunków pomiędzy klientem a firmą bukmacherską jest sprawnie działający system bonusowy i promocyjny. Zakłady STS oferują swoim użytkownikom multum promocji i ekskluzywnych kodów powitalnych.

Wejdź na stronę internetową

Jakże działa kod promocyjny STS

Najważniejszą informacją o dla nowych osób, jest to, że mają one możliwość zdobycia aż do 1280 PLN na początek. Jest to jedna z najatrakcyjniejszych ofert na rynku bukmacherskim.

Kod bonusowy STS 2020 stosowany jest w trakcie rejestracji. Umożliwia odebranie bonusu od portalu, polegającego na dodatkowej wpłacie środków od STS zakłady.

Po wpłaceniu pierwszej kwoty na depozyt, kod STS, działa w ten sposób, że podwaja pierwszą wpłatę.

W przypadku, jeśli użytkownik nie wie gdzie wpisać kod promocyjny – obsługa klienta z milą chęcią odpowie na pytania: Voucher gdzie kupić lub Gdzie wpisać kod bonusowy.

Wejdź na stronę internetową

STS kod promocyjny do otrzymania bez trudu

Działając na rynku bukmacherskim od lat, STS i kod promocyjny STS VIP jest głęboko w świadomości Polaków. Każdy fan wie, że najpotężniejszy polski bukmacher ma rozbudowany system promocyjny gwarantujący gratisy już po pierwszym logowaniu.

Kod promocyjny STS może wykorzystać tylko nowy użytkownik. Żeby z niej skorzystać, należy:

 • skopiować kod;
 • rozpocząć proces rejestracji;
 • wpisać kod do odpowiedniej rubryki;
 • dokonać pierwszej wpłaty (minimalna kwota 1 złoty).
Wejdź na stronę internetową

Kod bonusowy STS i propozycje od innych bukmacherów w roku 2020

STS jest międzynarodową firmą bukmacherską na rynku, lecz wyłącznie ona oferują takie gratisy i największe możliwości otrzymania wysokich benefitów na początek.

Kod STS zapewni nawet do 1280 PLN na początek

Jest to rodzaj bonusu-zachęty dla tych, którzy wpłacili już pierwszy depozyt. Pod warunkiem, że kod promocyjny został wpisany do odpowiedniej rubryki firma, nalicza na konto gracza 100% od wpłaconej sumy, niezależnie od kod promocyjny STS VIP, czyli firma podwaja pierwszą wpłatę.

Aby móc skorzystać z oferty powitalnej i wykorzystać kod promocyjny STS 2020 należy poczynić następujące kroki:

 • rozpocząć rejestrację na portalu;
 • zaznaczyć w formularzu chęć otrzymania bonusu powitalnego;
 • wpisać kod powitalny;
 • dokonać pierwszej wpłaty na rachunek.

Kod promocyjny STS a pozostałe kody dla użytkowników

Zastanawiając się w trakcie rejestracji gdzie wpisać kod promocyjny bądź jak uzyskać kod promocyjny warto wiedzieć, że STS proponuje również inne gratisy.

Kod STS – to podstawowa charakterystyka zakładów bukmacherskich STS. Do zaproponowania swoim stałym i nowym klientom są następujące oferty:

 • bonus BetGames;
 • bonus na e-sport,
 • bonus, kod, voucher, z depozytem;
 • zakłady bez ryzyka.

Jest to niewielka liczba wśród wszystkich istniejących ofert. Warto również się zalogować, a także poznać je.

Wejdź na stronę internetową

STS kod promocyjny VIP a pozostałe promocje VIP, Cashback i inne

Oferta promocyjna od STS jest rozbudowana w porównaniu do innych bukmacherów. Poza bonusem powitalnym do zdobycia są także voucher za sms, kody rabatowe, voucher STS 2020, czy bezpieczny zakład na kwotę 30 złotych. Zaproszenie osoby na portal to dodatkowa kasa, aż do 50 złotych. Warto wspomnieć o kodzie freebet i kodzie promocyjnym 20 zł. Voucher za pobranie aplikacji też działa.

Kod promocyjny: cashback w Betgames

Posiadając nieograniczone możliwości marketingowe, STS proponuje szereg innych promocji, takich jak darmowy voucher, który już każdy wie gdzie wpisać kod w aplikacji.

Aktualnie dużą popularnością cieszą się BetGames, czyli możliwość obstawiania wyników gier karcianych. Dla tych, kto jest zdecydowany na takie typowanie, portal przygotował atrakcyjne bonusy w postaci 20 złotych cashback’u po wpłaceniu depozytu lub specjalnego STS kod promocyjny VIP.

Dokładnie oznacza to możliwość otrzymania kodu promocyjnego voucher 40 i 20 złotych do dodatkowego obstawiania po dokonaniu wpłaty.

Kod promocyjny STS: 50 złotych na Twoje konto i kumpla

Kolejną promocją od STS jest promocja dla nowych i stałych typerów oprócz najpopularniejszego kodu promocyjnego dla początkujących, który umożliwia podwojenie wpłaconej kwoty na depozyt poprzez kod rabatowy, czy kod STS, jest.

Dodatkowe 50 złotych od zakładów w przypadku, jeśli użytkownik poleci znajomemu stronę, opowie o systemie promocyjnym, że istnieje możliwość zdobycia innych ciekawych fantów, np: darmowego vouchera, kodu rabatowego, kodów na bonus, podzieli się z kolegą informacją gdzie wpisać voucher lub czym jest kod promocyjny przy rejestracji, także kod promocyjny STS VIP, a co najważniejsze, przekaże link, z którego skorzysta osoba, zakładając konto na portalu.

W tym przypadku osoba polecająca i polecona otrzymają 50 zł na depozyt od zakładów.

Aby skorzystać z promocji lub z kod STS trzeba:

 • założyć konto w serwisie;
 • w zakładce „Moje konto”, w okienku „Zaproś kumpla” kliknąć „Wygeneruj link”;
 • przesłać link osobie i założyć przez nią konto;
 • wpłacić początkowy depozyt.
Wejdź na stronę internetową

Zwycięskie poniedziałki dla stałych graczy

Dla stałych użytkowników portalu bukmacher oferuje mnóstwo promocji tymczasowych. Zakłady bukmacherskie STS wprowadziło specjalną promocję, porównywalną do kod promocyjny STS VIP, dla swoich aktywnych klientów, które są na stałe z bukmacherem. Polega ona na wylosowaniu 1000 graczy wśród najbardziej aktywnych w minionym tygodniu. Nagrody to nawet dodatkowe 100 PLN.

Poniedziałkowy kod rabatowy ma wartość od 20 zł aż do 100 zł

Zakłady postanowiły, że w tej promocji będzie prowadzony ranking, w odróżnieniu od STS kod promocyjny VIP, według którego będą przydzielane kody na bonusy:

 • miejsca 1 – 10 otrzymują bonus 100 zł;
 • osoby 11 – 100 dostaną 50 zł;
 • druga setka w rankingu otrzyma 25 zł;
 • dalsze pozycje – 20 zł.
Wejdź na stronę internetową

STS kod promocyjny 2020: spoty i typowanie

Na wybór ofert do typowania na portalu nikt nie narzeka. Jest to tak naprawdę cały szereg różnorodnych agitek jak dla starych graczy, tak i początkujących. STS wyodrębnił 24 sporty, które są na top-liście graczy – tu voucher STS 2020, a także inne kody rabatowe są wykorzystywane najczęściej.

Typerzy mają do wyboru 24 różne dyscypliny sportowe, na przykład:

 • walka MMA;
 • baseball;
 • piłka nożna;
 • tenis wielkoszlemowy;
 • siatkówka.

Znajdzie się coś dla każdego, na przykład z voucher STS, każdy ma szanse na otrzymanie wysoki nagrody, oraz oczywiście wzmocnić swoje pozycje w grze o wygraną.

Podsumowując, można śmiało stwierdzić, że pakiet gratisów zadowoli każdego, kto otworzy się na wstępie z zakładami sportowymi STS. Promocje typu voucher 40 zł lub kod promocyjny freebet to tylko niewielka część z ogromnej oferty portalu. Warto spróbować sił z kod promocyjny STS!Wejdź na stronę internetową

Kod promocyjny STS: bonus na początek aż do 1280 PLN
Może Ci się spodobać
Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

dwa × trzy =